3.4
(13)

توی قسمت ۵۴‌ پادکست هیستوگرام با فرزاد مهردادی درباره تجربه‌ نسبتا کوتاه ولی پر اتفاقش توی حوزه ویدیوگرافی صحبت میکنیم. فرزاد مهردادی که اخیرا یک دوره آموزشی ویدیوگرافی رو هم ایجاد کرده با ما درباره موضوعاتی مثل نحوه کار پیدا کردن، تعریف وظیفه و فضای کاری یک ویدیوگرافر، و همینطور راه و روش های بهبود مهارت‌هامون به عنوان یک ویدیوگرافر یا تصویربردار هم کلام شده. علاوه بر این، اگرکه شما هم به فکر ورود به این حیطه کاری هستید، فرزاد توی اواسط این قسمت بهتون یه لیست کامل از وسایلی رو میده که برای شروع به کار حرفه‌ای و انجام پروژه‌های مربوطه کاملا کافی ‌اند. پس اگر همیشه میخواستید که وارد این بخش از دنیای عکاسی و فیلم‌برداری بشید شاید این یه فرصت مناسب باشه براتون. مثل همیشه، مرسی که به پادکست هیستوگرام گوش میدید.

فرزاد مهردادی ویدیوگرافر
کاور قسمت ۵۴ پادکست ، یک هیستوگرام | فرزاد مهردادی، یک ویدیوگرافر

یکی از ابزارهایی که اغلب ویدیوگرافرهای حرفه ای از اون برای معرفی کردن نمونه کارهاشون به مشتری های احتمالی استفاده میکنن چیزیه به اسم Show Reel که در واقع یک پازلیه از بهترین نمونه کارهای شما.

در این پست اینستاگرامی که فرزاد توی صفحه خودش منتشر کرده میتونید با یه نمونه از یه Reel خوب و موثر آشنا بشید:

 

چه طور بود؟ 🤩

لطفا از ۱ تا ۵ ستاره یکی رو انتخاب کنید. اگر امتیاز مدنظرتون زیر ۵ ستاره است، لطفا توی بخش نظرات برامون دلیلشم بگید که اصلاح بشه 🙏🏼

میانگین امتیاز 📊 3.4 / 5. امتیاز دهندگان: 13

فعلا برای این مطالب امتیازی ثبت نشده است

این پست رو هم ببینید:   قسمت ۵۰ | گفت و گویی با فاطمه بهبودی، عکاس مستند
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.