بارگزاری مسابقات

« همه مسابقات

  • مهلت مسابقه به پایان رسیده است.

مسابقه عکاسی «به انتخاب منتقدین» سایت لنزکالچر | Critics’ Choice 2020

ژوئن 24

از رایگان تا ۴۵ دلار

معرفی جایزه عکاسی به انتخاب منتقدین سایت لنزکالچر

۲۰ عضو هیئت داوران ۶۰ عکاس را انتخاب خواهند کرد

در موقعیت های بی‌سابقه و نا‌آشنا، توانایی تفکر برای خلق راه های جدید است که حائز اهمیت میشود. در همین راستا، ما در لنزکالچر، مسابقه عکاسی «به انتخاب منتقدین» را با هدف ایجاد شرایطی مناسب برای مطرح کردن عکاسان جدید طرح ریزی کردیم. شاید بپرسید چه چیزی این مسابقه را از مسابقه های پیشین متمایز میکند؟ در وهله اول، لازم به ذکر است که هیئت داوران این مسابقه که شامل ۲۰ متخصص بین المللی حوزه عکاسی است، بزرگترین هیئت داوران مسابقات عکاسی سایت لنزکالچر است که همگی مشتاق آن اند که از طریق این مسابقه، استعدادهای نهفته عکاسان جدیدی را کشف بکنند. هر عضو از این هیئت منتقدین، سه عکاس مستعد را که نگرشی خلاقانه به کار عکاسی اش دارد را انتخاب خواهند کرد. نکته مثبت شرکت در این مسابقه این است که اگر کار شما تنها مورد نظر یک نفر از میان هیئت داوران قرار بگیرد، باز هم شما وارد مرحله نهایی خواهید شد. این بهترین شانس شما برای آن است که کار شما توسط متخصصین، علاقمندان و صاحب نظران حوزه عکاسی، در سطحی جهانی، دیده بشود.

جایزه های مسابقه عکاسی «به انتخاب منتقدین» سایت لنزکالچر | Critics’ Choice 2020

جایزه های این دوره از مسابقه عکاسی به انتخاب منتقدین به شرح زیر است:

  • نمایشگاه عکس های شما تحت قالب بخشی از رویداد Paris Photo 2020 در شهر پاریس
  • جوایز نقدی برای ۱۰ عکاس برتر
  • پوشش خبری جهانی

 

هزینه شرکت در مسابقه عکاسی «به انتخاب منتقدین» سایت لنزکالچر | Critics’ Choice 2020

ارسال تک عکس برای شرکت در این مسابقه رایگان است ولی چنانچه علاقمند به دریافت یک بازبینی و بررسی کتبی از آثار خود دارید و یا تعداد بیشتری عکس را برای شرکت دادن در این مسابقه مدنظر دارید، هزینه شرکت در مسابقه با توجه به عکس زیر محاسبه خواهد شد.

 

مهلت شرکت در مسابقه عکاسی «به انتخاب منتقدین» سایت لنزکالچر | Critics’ Choice 2020
چهارشنبه، ۲۴ ژوئن ۲۰۲۰

 

مهلت ثبت نام و ارسال آثار: پایان روز۲۴ ام ماه ژوئن سال ۲۰۲۰ میلادی
ارزش جایزه: مجموعا ۱۰ هزار دلار
هزینه نام‌نویسی: از رایگان تا ۴۵ دلار آمریکا

ثبت نام در جایزه به انتخاب منتقدین

 

خدمات ترجمه بیانیه هنرمند، Proposal، توضیحات عکس و بیوگرافی هنرمند

بی شک توانایی یک هنرمند در صحبت کردن و نوشتن راجع به اثرش از مهارت های ارزشمندی است که هر هنرمندی باید سعی در به دست آوردن آن داشته باشد. همانطور که توانایی نگارش در زبان فارسی امریست که نیاز به تلاش و ممارست دارد، ترجمه متون فارسی به انگلیسی نیز نیاز به مهارت های خاص خود دارد که تنها با تجربه به دست می‌آید. اغلب عکاسان ایرانی هنگام شرکت کردن در مسابقات خارجی، معمولا اول متنی به زبان فارسی به نگارش در می آورند و سپس آن را به کمک فرهنگ لغت های آنلاین و آفلاین به انگلیسی ترجمه میکنند. نتیجه این ترجمه اغلب متنی است خالی از احساسات که نه تاثیرگذاری متن مبدا را داراست و نه از لحاظ نگارشی عاری از اشتباه است. نتیجتا، داوران این مسابقات نمی توانند به درستی راجع به آثار شما تصمیم گیری بکنند چراکه شاید بخش اعظم آنچه که از طریق متن به خواننده منتقل میشود، در ترجمه شما گم شده باشد. در نتیجه ما در پادکست هیستوگرام، این تصمیم را گرفتیم که در ازای مبلغی اندک، خدمات ترجمه تخصصی متون عکاسی و هنری را ارائه بدهیم تا هنرمندان ایرانی فرصت این را داشته باشند تا با زبانی تاثیرگذار و رسا در مقابل آثار خارجی به رقابت بپردازند. اگر که علاقمند به استفاده از این خدمات هستید، از طریق اکانت تلگرام زیر یا ایمیل پادکست عکاسی هیستوگرام با ما در تماس باشید.

ارسال ایمیل

اکانت تلگرام

جزئیات

تاریخ:
ژوئن 24
هزینه:
از رایگان تا ۴۵ دلار
طبقه بندی مسابقه :
کلیدواژه‌های مسابقه:
, , ,
وبسایت:
https://www.lensculture.com/photo-competitions/critics-choice-2020

برگزارکننده

LensCulture
ایمیل:
editor@lensculture.com
وبسایت:
https://www.lensculture.com
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *