5
(1)

معرفی سلمان سام دلیری، برنده دوره دوم گرنت عکاسی هیستوگرام

 .توی این ویدیو کوتاه با سلمان سام دلیری، برنده دوره دوم گرنت عکاسی هیستوگرام بیشتر آشنا میشیم . آقای سام دلیری پروژه اش رو معرفی میکنه و از دلایلش برای انتخاب این مجموعه برامون میگه

معرفی سلمان سام دلیری

سلمان سام دلیری، عکاسی را در سال ۹۲ با عکاسی چیدمان و سپس عکاسی خیابانی تجربه کرد. سام دلیری مهارت خود در عکاسی را با عکاسی خیابانی تقویت نمود و در همین حین علاقه اش به عکاسی مستند شکل گرفت. مانند بسیاری از عکاسان موفق دیگر که عکاسی مستند را با سوژه هایی که به صورت جغرافیایی و حسی به آنان نزدیکترند، مسیرش در عکاسی مستند را با دنبال کردن پروژه ای در خطه ترکمن صحرا آغاز کرد. در آنجا به حوزه های علمیه مختلف رفت تا از تاثیر تعلیمات دینی بر روی زندگی نوجوانان ترکمن عکاسی بکند.

استیتمنتی که عکاس در رابطه با این پروژه تهیه کرده است را میتوانید در این پست که پیشتر در سایت پادکست هیستوگرام منتشر شد مطالعه بکنید:

سلمان سام دلیری، برنده دوره دوم گرنت هیستوگرام

 

آدرس صفحه اینستاگرام سلمان سام دلیری

برای آشنا شدن با کارهای سلمان سام دلیری میتوانید به صفحه اینستاگرام این عکاس رجوع کنید. بیشک دنبال کردن کارهای سلمان خالی از لطف نخواهد بود چراکه شیوه خاص نگرش او در عکاسی مستند جذابیت دوچندانی به پروژه هایش میدهد. تیم پادکست عکاسی هیستوگرام امیدوار است که در آینده نزدیک کارهای بیشتر و بهتری از این عکاس ایرانی مشاهده بکنیم.

شرکت در دوره سوم گرنت عکاسی هیستوگرام

اگر مایل به شرکت در دوره سوم گرنت هیستوگرام هستید، لطفا فرم ثبت نام را تکمیل نمایید:
http://bit.ly/3rdgrant

با تشکر ویژه از داوران این دوره از گرنت:
خانم فاطمه بهبودی و آقای جلال شمس آذران

آدرس صفحه اینستاگرام داوران دوره دوم گرنت عکاسی هیستوگرام:

@fatemehbehboudi
@jalalshamsazaran

چه طور بود؟ 🤩

لطفا از ۱ تا ۵ ستاره یکی رو انتخاب کنید. اگر امتیاز مدنظرتون زیر ۵ ستاره است، لطفا توی بخش نظرات برامون دلیلشم بگید که اصلاح بشه 🙏🏼

میانگین امتیاز 📊 5 / 5. امتیاز دهندگان: 1

فعلا برای این مطالب امتیازی ثبت نشده است

این پست رو هم ببینید:   نامزدهای دوره دوم گرنت عکاسی هیستوگرام
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.