0
()

فراخوان دومین دوره گرنت عکاسی پادکست هیستوگرام

فراخوان دومین دوره گرنت عکاسی هیستوگرام
فراخوان دومین دوره گرنت عکاسی هیستوگرام

 

پادکست عکاسی هیستوگرام در نظر دارد برای حمایت از عکاسان مستند مقیم ایران کمک هزینه ای دو میلیون تومانی را به عکاسی که در حال تکمیل یک پروژه عکاسی مستند است اهدا نماید.

لازم به ذکر است که این دوره از گرنت هیستوگرام موضوع ندارد و همانند دوره قبلی شرکت در این دوره از گرنت عکاسی هیستوگرام برای تمامی عکاسان رایگان است.

از آنجا که هیئت داوران (فاطمه بهبودی و جلال شمس آذران) با توجه به فاکتور های متعددی همچون جذابیت پروژه، تاریخ اتمام پروژه، خلاقیت و توانایی عکاس در مورد این کمک هزینه تصمیم گیری خواهند کرد، ارائه دادن پروپوزالی که شامل بخش هایی چون موضوع، هدف، نمونه کار و تایم لاین می باشد، از اهمیت بالایی برخوردار است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه نگارش یک پروپوزال موثر، حتما به قسمت سی ام پادکست هیستوگرام که گفت و گوی پادکست عکاسی هیستوگرام با رامین طلایی است، گوش بدهید.

معرفی داوران دوره دوم گرنت عکاسی هیستوگرام:
داوران دوره دوم گرنت هیستوگرام
داوران دوره دوم گرنت هیستوگرام: فاطمه بهبودی و جلال شمس آذران

 

جهت شرکت در این گرنت، لطفا فرم ثبت نام را حداکثر تا روز هفتم دی ۹۷ تکمیل نمایید. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ۵ سوال های متداول این ویدیو را در صفحه پادکست هیستوگرام در اینستاگرام تماشا نمایند:

۵ سوال درباره گرنت عکاسی هیستوگرام
۵ سوال درباره گرنت عکاسی هیستوگرام

 

چه طور بود؟ 🤩

لطفا از ۱ تا ۵ ستاره یکی رو انتخاب کنید. اگر امتیاز مدنظرتون زیر ۵ ستاره است، لطفا توی بخش نظرات برامون دلیلشم بگید که اصلاح بشه 🙏🏼

میانگین امتیاز 📊 / 5. امتیاز دهندگان:

فعلا برای این مطالب امتیازی ثبت نشده است

این پست رو هم ببینید:   رضا روحانی، برنده دوره اول گرنت هیستوگرام
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.