0
()

فراخوان اولین دوره گرنت عکاسی پادکست هیستوگرام

کاور قسمت هفدهم پادکست عکاسی هیستوگرام

بر کسی پوشیده نیست که عکاسی در ایران در میان مشاغل پردرآمد نیست و در نتیجه پیگیری پروژه های عکاسی ای که آینده مالی مشخصی ندارند، انتخاب چندان محتاطانه ای محسوب نمی‌شود. هدف از فراهم کردن این کمک هزینه یک میلیون تومانی برای عکاسان مقیم ایران، آسان تر کردن این مسیر برای عکاسان است، عکاسانی که ثبت عکس هایشان و تعریف کردن داستان هایی که در ذهن دارند برایشان بر هر چیز دیگری ارجحیت دارد.

برای اطلاعات بیشتر درباره این گرنت لطفا ویدیو زیر را تماشا بفرمایید:

 

 

تفاوت اصلی این گرنت با سایر کمک هزینه‌های مشابه در این است که گرنت پادکست عکاسی هیستوگرام هیچگونه اسپانسر دولتی و یا تجاری ندارد و این امر تیم داوری را قادر می‌سازد که با فراغ بال بیشتری به امر داوری بپردازند.

لازم به ذکر است، عکاسانی که علاقمند به دریافت این کمک هزینه یک میلیون تومانی هستند، میتوانند تا تاریخ ۹ آذر ۹۶ با تکمیل فرم ثبت نام پروژه خود را برای داوری شدن به ثبت برسانند.

موضوع این دوره از گرنت هیستوگرام آزاد است و همه عکاسان مقیم ایران، فارغ از ملیت، می‌توانند در این رقابت شرکت کنند. حضور در این مسابقه مستلزم پرداخت هزینه ورودی نیست.

رامین طلایی و مهران مافی بردبار داوران این گرنت هستند و برنده گرنت تا تاریخ ۲۴ آذر ماه سال ۹۶ اعلام خواهد شد.

چه طور بود؟ 🤩

لطفا از ۱ تا ۵ ستاره یکی رو انتخاب کنید. اگر امتیاز مدنظرتون زیر ۵ ستاره است، لطفا توی بخش نظرات برامون دلیلشم بگید که اصلاح بشه 🙏🏼

میانگین امتیاز 📊 / 5. امتیاز دهندگان:

فعلا برای این مطالب امتیازی ثبت نشده است

این پست رو هم ببینید:   سلمان سام دلیری، برنده دوره دوم گرنت هیستوگرام
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.