3.7
(3)

مستندی درباره زندگی و آثار ویلیام کلاین

وقتی سخن از عکاسی خیابانی به میان می‌آید یکی از نام‌هایی که اغلب مطرح میشود هنری کارتیه برسون است. اما عکاسان دیگری هم در همین زمینه بودند که فعالیت مستمرشان در عکاسی خیابانی باعث شد که به سبک خاصی در عکاسی خیابانی دست بیابند. یکی از این عکاسان خیابانی ویلیام کلاین است که اغلب منتقدین عکاسی وی را به خاطر نزدیکی بیش‌از حالت عرف به سوژه، تحسین کرده‌اند.

مستند ویلیام کلاین

در این مستند عکاسی که The Many Lives of William Klein نام دارد با زندگی این عکاسان، ویلیام کلاین، بیشتر آشنا میشویم. این فیلم مستند اینطور شروع می‌شود که بیننده به ساختمانی در نیویورک معرفی می‌شود که ویلیام کلاین در آنجا بزرگ شده بود. سبک صمیمی و غیررسمی این مستند بر جذابیت این فیلم مستند افزوده است چراکه مخاطب فرصت این را دارد که به دور از تکنیک‌های سینمایی، فقط روی سوژه و حرف‌ها و تجربه‌هایش تمرکز بکند.

دانلود مستند عکاسی The Many Lives of William Klein

برای دانلود این فیلم مستند لطفا از طریق لینک زیر وارد کانال تلگرام پادکست عکاسی هیستوگرام شوید و این فیلم را دانلود کنید.

دانلود مستند The Many Lives of William Klein

چه طور بود؟ 🤩

لطفا از ۱ تا ۵ ستاره یکی رو انتخاب کنید. اگر امتیاز مدنظرتون زیر ۵ ستاره است، لطفا توی بخش نظرات برامون دلیلشم بگید که اصلاح بشه 🙏🏼

میانگین امتیاز 📊 3.7 / 5. امتیاز دهندگان: 3

فعلا برای این مطالب امتیازی ثبت نشده است

این پست رو هم ببینید:   دانلود مستند در جست و جوی ویوین مایر | Finding Vivian Maier
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.