4.5
(2)

دانلود فیلم مستند بیل کانینگهم نیویورک

یکی از بهترین راه‌های آشنایی با عکاسان برجسته و نحوه کار کردن ایشان،‌ تماشای مستند هایی است که درباره عکاسان مطرح ساخته می‌شوند. علاوه بر این تماشای اینطور مستند‌های عکاسی به ما عکاسان این کمک را میکند که بتوانیم برای کارهای خود به ایده‌های بدیع‌تری دست پیدا کنیم. به همین دلیل تصمیم به این گرفتیم که در این سایت مستند‌های مربوط به هنر عکاسی و عکاسان را نیز با علاقمندان عکاسی به اشتراک بگذاریم.

دانلود مستند بیل کانینگهم نیویورک

 

یکی از مستندهای جذابی که در زمینه عکاسی تولید شده اند، همین فیلم مستند بیل کانینگهم نیویورک یا Bill Cunningham New York است که در سال ۲۰۱۱ عرضه شد. کارگردان این فیلم مستند Richard Press است که وی مسئولیت کارگردانی دو قسمت از مستند محبوب Abstract را نیز برعهده داشت. یکی از این قسمت‌ها مستندی بود که پیشتر در همین سایت پادکست عکاسی هیستوگرام نیز منتشر شده بود و به زندگی و آثار عکاس پرتره Platon اختصاص داشت.

معرفی مستند بیل کانینگهم

پوستر مستند بیل کانینگهم نیویورک
پوستر مستند بیل کانینگهم نیویورک

 

بیل کانینگهم عکاس آمریکایی ای بود که در سال ۲۰۱۶ در سن ۸۷ سالگی درگذشت. در توضیحات مستند بیل کانینگهم نیویورک آمده است که بیل کانینگهم یکی از عکاسان و نویسندگان مطرح و اصلی روزنامه نیویورک تایمز بود و در این روزنامه ستون مخصوص به خود را داشت که در آن راجع به لباس‌های خاصی که اهالی نیویورک به تن می‌کردند مینوشت و از آنان عکاسی میکرد. جذابیت کار بیل کانینگهم در این بود که سوژه‌های او اغلب متوجه حضور او نمیشدند و در نتیجه بیننده احساس نمیکند که سوژه‌ها برای دوربین ژست گرفته اند.

نکته جالب توجه دیگر راجع به بیل کانینگهم این است که وی در دوران جوانی دانشجوی دانشگاه هاروارد بود ولی بعد از گذشت چند ترم از دانشگاه انصراف داد و مشخوص طراحی کلاه‌های زنانه شد. با کلیک کردن روی دکمه زیر به کانال تلگرام پادکست هیستوگرام ارجاع داده میشوید و در آنجا میتوانید نسخه باکیفیت فیلم مستند بیل کانینگهم نیویورک را دانلود کنید.

لطفا از طریق بخش نظرات این پست با ما در ارتباط باشید و اگر پیشنهاد یا درخواستی راجع به فیلم‌های مستند عکاسی دارید از همین راه به ما اطلاع بدهید تا فیلم یا مستند مورد نظر شما به آرشیو فیلم‌های عکاسی موجود در سایت اضافه بشود.

این پست رو هم ببینید:   مستند عکاسی: فیلمی درباره ویلیام کلاین | The Many Lives of William Klein

دانلود مستند بیل کانینگهم نیویورک

چه طور بود؟ 🤩

لطفا از ۱ تا ۵ ستاره یکی رو انتخاب کنید. اگر امتیاز مدنظرتون زیر ۵ ستاره است، لطفا توی بخش نظرات برامون دلیلشم بگید که اصلاح بشه 🙏🏼

میانگین امتیاز 📊 4.5 / 5. امتیاز دهندگان: 2

فعلا برای این مطالب امتیازی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.