5
(1)

دانلود کتاب چشم اندازی دیگر | عکاس و راوی: رضا دقتی

نویسنده: راشل دقتی | مترجم: فهیمه نجمی

کاور کتاب چشم اندازی دیگر رضا دقتی

کتاب چشم اندازی دیگر شامل چندین و چند روایت خواندنی و جذاب از عکاس ایرانی، رضا دقتی، است که این داستان ها با عکس هایی از رضا دقتی مزین شده اند.

خواندن این کتاب برای تمامی علاقمندان به دنیای عکاسی یک تجربه تلخ و شیرین است: تجربه ای که توسط رضا دقتی رقم خورده است. در کتاب چشم اندازی دیگر، رضا دقتی تلخی های دنیا را با زبان شاعرانه عکس هایش مقابل مخاطب قرار میدهد تا خواننده نیز به همراه رضا به جاهایی که او رفته است نیز سر بزند.

نسخه ای که پیشتر از این کتاب در اینترنت منتشر شده بود، برای مطالعه در موبایل و تبلت ایده آل نبود چراکه در هر صفحه از آن نسخه، دو صفحه از کتاب گنجانده شده بود که مطالعه آن را سخت میکرد. به همین دلیل، ما در پادکست هیستوگرام تصمیم به آن گرفتیم که نسخه ای از این کتاب را که مناسب کتابخوان های دیجیتال است برای علاقمندان به عکاسی و به خصوص عکس های رضا دقتی منتشر بکنیم.

دانلود کتاب چشم اندازی دیگر

برای دانلود کتاب چشم اندازی دیگر از رضا دقتی در دو حجم متفاوت و مناسب برای کتاب خوان های دیجیتال و موبایل اینجا را کلیک کنید

عکاس و راوی: رضا دقتی
نویسنده: راشل دقتی | مترجم: فهیمه نجمی
تعداد صفحات: ۱۶۱

منبع کتاب اصلی: سایت رادیو زمانه

چه طور بود؟ 🤩

لطفا از ۱ تا ۵ ستاره یکی رو انتخاب کنید. اگر امتیاز مدنظرتون زیر ۵ ستاره است، لطفا توی بخش نظرات برامون دلیلشم بگید که اصلاح بشه 🙏🏼

میانگین امتیاز 📊 5 / 5. امتیاز دهندگان: 1

فعلا برای این مطالب امتیازی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.